Випуск 1995 року
Фізико-математичний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Гончарук Андрій Леонідович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з математики». |
Івченко Наталія Миколаївна | с.Краснянка | |
Качуровська Лідія Олександрівна | с.Красне | |
Княгніцька Людмила Сергіївна | Жмеринський р-н. с.Могилівка | Золота медаль |
Коваль Ірина Григорівна | с.Шершні | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: математики та німецької мови». |
Краєвський Олександр Миколайович | смт.Тиврів | Срібна медаль |
Мальцева Мирослава Едуардівна | смт.Сутиски | |
Міхаліна Оксана Анатоліївна | смт.Тиврів | |
Назаренко Дмитро Анатолійович | м.Гнівань | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури» |
Познякова Ольга Володимирівна | с.Краснянка | |
Савчук Тетяна Григорівна | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з математики». |
Сологуб Олександр Григорович | м.Гнівань | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Тамтура Леонід Анатолійович | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з математики». |
Ткачук Валерій Вікторович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з математики, фізики,фізичної культури». |
Товкань Олена Василівна | м.Гнівань | Срібна медаль |
Хіхловський Євгеній Вадимович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з основ інформатики та програмування». |
Хлинова Світлана Вікторівна | смт.Сутиски | Срібна медаль |
Шутов Ігор Миколайович | м.Гнівань | Золота медаль |
Філологічний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Бачуріна Олена Георгіївна | смт.Тиврів | |
Бережнюк Олександр Дмитрович | с.Кальнишівка | |
Бойко Вадим Борисович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з географії». |
Булаєнко Тетяна Анатоліївна | с.Кальнишівка | |
Вознюк Наталія Михайлівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з української мови та літератури». |
Гавриш Костянтин Костянтинович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Гончарук Олег Миколайович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Діденко Світлана Миколаївна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з біології». |
Дідусенко Наталія Миколаївна | м. Вінниця | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з світової літератури». |
Зеленецька Зоряна Костянтинівна | м.Гнівань | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з світової літератури». |
Качуринська Людмила Леонідівна | с.Черемошне | |
Лемещак Галина Василівна | Погребищенський р н. с. Свитинці | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з української мови та літератури». |
Ліпська Наталія Анатоліївна | смт.Тиврів | |
Самуляк Олена Станіславівна | с. Бушинка | |
Слічна Олена Гнатівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з української мови та літератури, зарубіжної літератури». |
Троянчук Віталій Віталійович | с.Черемошне | |
Троянчук Ліля Віталіївна | с.Черемошне | |
Шарафутдінова Зіта Тагірівна | м.Гнівань | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з української мови та літератури, світової літератури». |
Художньо-культурний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Бартос Наталія Миколаївна | смт.Тиврів | |
Дорош Наталія Андріївна | с.Онитківці | |
Заболотний Павло Леонідович | с.Тростянець | Похвальна грамота за особливі успіхи вивченні окремих предметів: з ДПЮ,фізичної культури,спец. курсу(образотворче мистецтво) |
Захарчук Дмитро Володимирович | смт.Сутиски | Похвальна грамота за особливі успіхи вивченні окремих предметів: ДПЮ,фізичної культури,української. літератури. |
Космина Леся Василівна | м.Гнівань | |
Криворучко Катерина Валеріївна | с.Пилява | Золота медаль |
Леонов Юрій Миколайович | с. Василівка | Похвальна грамота «За особливі успіхи вивченні окремих предметів: з ДПЮ,фізичної культури,української літератури». |
Мартинюк Оксана Володимирівна | с. Михалівка | |
Островерх Ольга Миколаївна | с.Уяринці | |
Цимбалюк Алла Миколаївна | с.Пилява | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з української мови та л-ри,культури та мистецтва». |
Ярова Галина Леонідівна | смт.Сутиски |