12.09.2019

Ознайомлення учнів зі Статутом Тиврівського ліцею

Знамений рік, знамений час і день. Під ясною високою зорею: Омріяне народження ліцею – Нехай повік буде благословен.

Читати далі...

05.09.2019

Голова Вінницької обласної державної адміністрації В.В.Коровій на відкритті футбольного поля в Тиврівському ліцеї

5 вересня на подвір’ї Тиврівського ліцею зібралися шановні гості, педагоги, та учні ліцею, з нагоди відкриття футбольного поля зі штучним покриття.

Читати далі...

02.09.2019

Свято Першого дзвоника в Тиврівському ліцеї

1 вересня – ніжна, лагідна, турботлива пісня дитячих сердець. Учні переступають поріг дитинства, зазирають у юність, торкаються зрілості. Сьогодні, у цей прекрасний вересневий день, відбулося свято Першого дзвоника в нашому ліцеї.

Читати далі...

26.06.2019

Випускний бал – 2019

26 червня на святково прикрашеній площі ліцею ми вітали наших випускників, справжніх зірок Випускного балу – 47 учнів 11-их класів. В цьому році наш ліцей випустив зоряний склад майбутніх вчених, військових, програмістів, інженерів та вчителів.

Читати далі...

04.06.2019

Звіт директора ліцею перед громадськістю

Відповідно річного плану роботи 4 червня 2019 року в актовій залі ліцею директор навчального закладу Подзігун А.М. прозвітував про досягнення учнівського та педагогічного колективу за 2018-2019 н.р. перед педагогічним, учнівським, батьківським колективами та технічним персоналом.

Читати далі...

03.06.2019

День відкритих дверей в ліцеї

У нашому ліцеї вже стало доброю традицією щороку на початку літа проводити День відкритих дверей. 3 червня наш заклад знову гостинно зустрічав учнів, які приїхали з різних куточків Вінничини з мрією навчатися в ліцеї.

Читати далі...

31.05.2019

Свято Останнього Дзвоника в ліцеї

31 травня наша шкільна площа знову була наповнена дзвінкими дитячими голосами та яскравими барвами квітів.

Читати далі...

23.05.2019

Нагородження ліцеїстів на обласному святі «Таланти Поділля»

22 травня під час традиційного свята «Таланти Поділля» в обласному музично-драматичному театрі ім.М.Садовського відбулась урочиста церемонія нагородження обдарованої молоді Вінниччини.

Читати далі...

20.05.2019

Молодь обирає здоров’я!

Щороку в травні з метою популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді проводиться районний та обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Читати далі...

17.05.2019

Нагородження переможців олімпіад і конкурсів Тиврівського ліцею

На районному святі нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів «Обдарована молодь Тиврівщини» вкотре відзначено найбільшу кількість учнів та вчителів Тиврівського ліцею.

Читати далі...

16.05.2019

Ліцейський Олімп

Щороку в травні наша шкільна родина відзначає свято «Ліцейський Олімп» - свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято талановитої молоді.

Читати далі...

16.05.2019

Незабутня подорож до Софіївки.

В нашому ліцеї існує дуже гарна традиція – щороку нагороджувати переможців районних та обласних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН, призерів конкурсів художньої самодіяльності та спортивних змагань цікавими екскурсіями.

Читати далі...

15.05.2019

День матері

Травень - місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас. Кожної людини, яка живе та ходить по землі.

Читати далі...

10.05.2019

День пам’яті та примирення

Війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України. Пам’ять... Вона нетлінна і вічна.

Читати далі...

25.04.2019

Тиждень знань безпеки життєдіяльності: «Зробимо життя безпечним!»

Відомо, що найдорожчий скарб людини - це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватись певних правил часто призводять до втрати не тільки здоров’я, а навіть життя.

Читати далі...

24.04.2019

Благодійна акція «Серце до серця»

Доброчинна акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" проходить щороку навесні, починаючи з 2006 р.

Читати далі...

22.04.2019

«Живе обличчя моєї Землі»

22 квітня щорічно жителі планети Земля відзначають Міжнародний День Землі. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитись над тим, що вона може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища.

Читати далі...

09.04.2019

Тиждень зарубіжної літератури в ліцеї

Зарубіжна література – це закодована у художніх творах і в долі її творців емоційна пам'ять як переживання духовної історії народу, це національний колективний досвід, відображений в образному слові.

Читати далі...

08.04.2019

У ЛІЦЕЇ ПРОЙШОВ РАЙОННИЙ СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ.

У понеділок 8 квітня в нашому навчальному закладі проходив районний семінар учителів фізичної культури. 25 учителів з різних загальноосвітніх шкіл нашого району були присутні на ньому.

Читати далі...

07.03.2019

Святкування 8 Березня в ліцеї

7 березня на сцені активого залу ліцею зібралась наша шкільна родина, щоб привітати всіх жінок з Міжнародним жіночим днем. Представники чоловічої половини нашого колективу на чолі з директором ліцею Подзігуном А.М. вітали своїх колег, однокласниць, подруг з прекрасним святом, дарували їм найкращі слова і пісні.

Читати далі...

05.03.2019

Стаття до лінійки «Мандруємо дивовижними місцями світу»

Надзвичайної краси є місця на нашій планеті, в які неможливо закохатись. І ми ще не віримо в чудеса? Адже потрібно розвернутись, щоб зрозуміти – дивовижне поруч!

Читати далі...

28.02.2019

Фестиваль «Проліски надії – 2019» в ліцеї

26 лютого учнями І курсу філологічного факультету було проведено тематичну лінійку до 100-річчя Української революції.

Читати далі...

26.02.2019

Сторіччя Української революції

26 лютого учнями І курсу філологічного факультету було проведено тематичну лінійку до 100-річчя Української революції.

Читати далі...

22.02.2019

Зростаємо патріотами

Сьогодні дуже актуальною в нашій країні є тема миру. Живучи під мирним небом, ми завжди повинні пам’ятати, що зараз на сході країни наші бійці зазнають втрат. Україна за всю історію пройшла війни та мир, поразки та перемоги, але завжди пишалась, пишається і буде пишатись своїми синами та доньками, які ціною власного життя боронять свій край та з надією думають про майбутнє

Читати далі...

20.02.2019

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого – трагічний і пам’ятний день для України. Це День Небесної Сотні, коли славні відважні українці віддали своє життя за права та свободи, за власні переконання та думки.

Читати далі...

05.02.2019

Славетні митці тиврівського краю

Наша тиврівська земля здавна славиться творчими людьми, які прославили її на весь світ.

Читати далі...

04.02.2019

Свято зустрічі з випускниками ліцею

> Перша субота лютого. Місце зустрічі змінити не можна. Саме цього дня наш ліцей знову відчинив двері для своїх колишніх учнів.

Читати далі...

29.01.2019

Тематична лінійка до Дня пам’яті Героїв Крут

29 січня учні 3-го курсу філологічного факультету провели тематичну лінійку, яка була присвячена пам’яті молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути.

Читати далі...

24.01.2019

Вшанування 80-ї річниці з дня народження В.М.Рудого

24 січня в актовій залі Тиврівського ліцею-інтернату відбулося вшанування пам’яті краєзнавця, поета, прозаїка, журналіста, громадського діяча, кавалера ордена «За заслуги ІІІ ступеня» Василя Рудого з нагоди 80-річчя з дня його народження

Читати далі...

22.01.2019

ДЕНЬ ЗЛУКИ

Ці слова стали епіграфом тематичного заходу до Дня Соборності України, який 22 січня підготували учні 3-го курсу природничого факультету.

Читати далі...

26.12.2018

Здрастуй, Новий рік!

Завершився перший семестр, вже залишились позаду комплексні екзамени і семестрові оцінки і попереду – довгожданні новорічні і різдвяні свята. Останні навчальні дні були для нас особливими – адже ми готувались до шкільних новорічних свят, на яких кожен учень міг проявити свої здібності і таланти.

Читати