05.12.2019

Зустріч з учасниками бойових дій «У родинному колі»

У нашому Тиврівському ліцеї вже традиційними стали зустрічі з захисниками України та надання благодійної допомоги воїнам.

Читати далі...

28.11.2019

Голодомор

28 листопада 1 курсом філологічного факультету було проведено тематичну лінійку приурочисну трагічним подіям в історії нашої України.Голод 33 незагоєна рана України.

Читати далі...

14.11.2019

Свято першокурсника

Багато різних свят відбувається в нашому ліцеї. Серед них і свято першокурсника. Це свято, на якому учні першого курсу представляють свої таланти, розкривають вміння, демонструють творчість.

Читати далі...

13.11.2019

Вибори президента ліцею

Вибори президента ліцею – це відповідальний і важливий крок для нашого навчального закладу, тому що президент - це не просто учень – це права рука адміністрації ліцею серед учнівської молоді.

Читати далі...

05.11.2019

Тиждень безпеки життєдіяльності

Кожного року в ліцеї проводиться Тиждень знань з безпеки життєдіяльності. Цьогоріч тиждень проходив з 3 по 10 листопада.

Читати далі...

30.10.2019

Благодійна акція «5 картоплин»

Вже багато років поспіль проходить в Україні традиційна акція «5 картоплин».

Читати далі...

29.10.2019

Поїздка до Львова

Осінь – мальовнича пора року. Цьогоріч вона, як ніколи, довго продовжує тішити нас теплими сонячними променями та барвистими краєвидами, наче спонукає до прогулянок та цікавих подорожей. Скориставшись нагодою, учні 7-их класів, І та ІІ курсів Тиврівського ліцею під час осінніх канікул помандрували до Галичини.

Читати далі...

28.10.2019

Захід присвячений «ДОРОГАМИ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ»

28 жовтня у нашій державі відзначають річницю визволення України від нацистських загарбників.

Читати далі...

25.10.2019

Хелловін в Тиврівському ліцеї

День усіх святих або Хелловін в Україні святкують 31 жовтня з 1990-х років.

Читати далі...

22.10.2019

Щедрість української землі

Радісним веселим дитячим сміхом та певною зацікавленістю батьків наповнилась актова зала ліцею. Гарно прибрана зала, перед сценою виставка поробок, вишивок дітей, батьків та вихователя.

Читати далі...

19.10.2019

Тиждень козцтва

Згідно з затвердженим планом роботи ліцею, з метою привернення уваги учнів до національних цінностей нашого народу в ліцеї був проведений Тиждень українського козацтва та захисника України.

Читати далі...

18.10.2019

Тиврівський ліцей завжди протягує руку допомоги

У наші дні благодійність і волонтерський рух стали не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги, але і внутрішньою потребою кожної людини, небайдужої та чуйної до чужого горя.

Читати далі...

17.10.2019

Місячник Цивільного захисту в Тиврівському ліцеї

У Тиврівському ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки в галузі науки відповідно до наказу від 19.09.2019 року № 280 «Про проведення в ліцеї «Місячника Цивільного захисту» з 17 вересня по 17 жовтня 2019 року проводився Місячник Цивільного захисту

Читати далі...

10.10.2019

Посвята в ліцеїсти в Київському національному університеті ім. Т.Г.Шевченка Екскурсії по місті Києві

Нещодавно ми подорожували до міста Києва. Столиця України – це дуже велике місто, воно стоїть на березі Дніпра. По той бік ріки берег низький, там розляглися широкі луги, аж до обрію. А по цей бік Дніпра здіймаються високі гори.

Читати далі...

08.10.2019

Лінійка до Дня музики

8 жовтня в Тиврівському ліцеї – інтернаті поглибленої підготовки в галузі науки відбулася тематична лінійка, приурочена дню музики.

Читати далі...

03.10.2019

День учителя в Тиврівському ліцеї

У народі кажуть: "Письменник живе у своїх книжках, художник - у картинах, скульптор - у створених ним скульптурах, а вчитель - у думках і у справах учнів". Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, своїх духовних батьків - вчителів.

Читати далі...

26.09.2019

Розпочинаємо навчальний рік із перемог Нагородження переможців МОЗ

У наш час здоровий спосіб життя є пріоритетним напрямком вихованя сучасного молодого покоління. Саме тому з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків в Україні проходить щорічний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

Читати далі...

26.09.2019

Загальношкільні учнівські збори

Важливу роль у підготовці людини, що відповідає вимогам ХХІ століття, людини, яка здатна здійснювати зміни, вирішувати як щоденні, так і масштабні завдання, що мають забезпечити не лише виживання, але і прогрес нації, відіграє учнівське самоврядування.

Читати далі...

25.09.2019

Український ярмарок

Золота осінь багата на щедрі дари. Запашний солод дарують яблука, груші, сливи, виноград. Саме під час такої особливої пори року в Тиврівському ліцеї проходить український ярмарок.

Читати далі...

19.09.2019

Тиждень фізичної культури та спорту

Щорічно у вересні в Тиврівському ліцеї проходять заходи до Дня фізичної культури та спорту в Україні. До програми тижня увійшли змагання з волейболу між учнями та вчителями навчального закладу, олімпійський урок, День здоров’я, традиційна зустріч із футболу між випускниками та збірною учителів ліцею, конкурс на найкраще відео.

Читати далі...

18.09.2019

Майстер - клас у ліцеї.

В нашому ліцеї, як і в інших школах, розпочався новий навчальний рік, а з ним прийшли нові задуми та плани. Вихователь Попова Г.В. запропонувала дітям своєї групи провести виховну годину не звичну, а «Майстер - клас» під назвою «Королівський шарм».

Читати далі...

17.09.2019

Зустріч з представником правоохоронних органів у ліцеї

Поняття «булінг» виникло порівняно недавно, проте нині бесіди про нього посідають чільне місце в усіх навчальних закладах і гостро координуються соціальними педагогами та психологами шкіл та ліцеїв.

Читати далі...

12.09.2019

Ознайомлення учнів зі Статутом Тиврівського ліцею

Знамений рік, знамений час і день. Під ясною високою зорею: Омріяне народження ліцею – Нехай повік буде благословен.

Читати далі...

05.09.2019

Голова Вінницької обласної державної адміністрації В.В.Коровій на відкритті футбольного поля в Тиврівському ліцеї

5 вересня на подвір’ї Тиврівського ліцею зібралися шановні гості, педагоги, та учні ліцею, з нагоди відкриття футбольного поля зі штучним покриття.

Читати далі...

02.09.2019

Свято Першого дзвоника в Тиврівському ліцеї

1 вересня – ніжна, лагідна, турботлива пісня дитячих сердець. Учні переступають поріг дитинства, зазирають у юність, торкаються зрілості. Сьогодні, у цей прекрасний вересневий день, відбулося свято Першого дзвоника в нашому ліцеї.

Читати далі...

26.06.2019

Випускний бал – 2019

26 червня на святково прикрашеній площі ліцею ми вітали наших випускників, справжніх зірок Випускного балу – 47 учнів 11-их класів. В цьому році наш ліцей випустив зоряний склад майбутніх вчених, військових, програмістів, інженерів та вчителів.

Читати далі...

04.06.2019

Звіт директора ліцею перед громадськістю

Відповідно річного плану роботи 4 червня 2019 року в актовій залі ліцею директор навчального закладу Подзігун А.М. прозвітував про досягнення учнівського та педагогічного колективу за 2018-2019 н.р. перед педагогічним, учнівським, батьківським колективами та технічним персоналом.

Читати далі...

03.06.2019

День відкритих дверей в ліцеї

У нашому ліцеї вже стало доброю традицією щороку на початку літа проводити День відкритих дверей. 3 червня наш заклад знову гостинно зустрічав учнів, які приїхали з різних куточків Вінничини з мрією навчатися в ліцеї.

Читати далі...

31.05.2019

Свято Останнього Дзвоника в ліцеї

31 травня наша шкільна площа знову була наповнена дзвінкими дитячими голосами та яскравими барвами квітів.

Читати далі...

23.05.2019

Нагородження ліцеїстів на обласному святі «Таланти Поділля»

22 травня під час традиційного свята «Таланти Поділля» в обласному музично-драматичному театрі ім.М.Садовського відбулась урочиста церемонія нагородження обдарованої молоді Вінниччини.

Читати далі...

20.05.2019

Молодь обирає здоров’я!

Щороку в травні з метою популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді проводиться районний та обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Читати далі...

17.05.2019

Нагородження переможців олімпіад і конкурсів Тиврівського ліцею

На районному святі нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів «Обдарована молодь Тиврівщини» вкотре відзначено найбільшу кількість учнів та вчителів Тиврівського ліцею.

Читати далі...

16.05.2019

Ліцейський Олімп

Щороку в травні наша шкільна родина відзначає свято «Ліцейський Олімп» - свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято талановитої молоді.

Читати далі...

16.05.2019

Незабутня подорож до Софіївки.

В нашому ліцеї існує дуже гарна традиція – щороку нагороджувати переможців районних та обласних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН, призерів конкурсів художньої самодіяльності та спортивних змагань цікавими екскурсіями.

Читати далі...

15.05.2019

День матері

Травень - місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас. Кожної людини, яка живе та ходить по землі.

Читати далі...

10.05.2019

День пам’яті та примирення

Війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України. Пам’ять... Вона нетлінна і вічна.

Читати далі...

25.04.2019

Тиждень знань безпеки життєдіяльності: «Зробимо життя безпечним!»

Відомо, що найдорожчий скарб людини - це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватись певних правил часто призводять до втрати не тільки здоров’я, а навіть життя.

Читати далі...

24.04.2019

Благодійна акція «Серце до серця»

Доброчинна акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" проходить щороку навесні, починаючи з 2006 р.

Читати далі...

22.04.2019

«Живе обличчя моєї Землі»

22 квітня щорічно жителі планети Земля відзначають Міжнародний День Землі. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитись над тим, що вона може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища.

Читати далі...

09.04.2019

Тиждень зарубіжної літератури в ліцеї

Зарубіжна література – це закодована у художніх творах і в долі її творців емоційна пам'ять як переживання духовної історії народу, це національний колективний досвід, відображений в образному слові.

Читати далі...

08.04.2019

У ЛІЦЕЇ ПРОЙШОВ РАЙОННИЙ СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ.

У понеділок 8 квітня в нашому навчальному закладі проходив районний семінар учителів фізичної культури. 25 учителів з різних загальноосвітніх шкіл нашого району були присутні на ньому.

Читати далі...

07.03.2019

Святкування 8 Березня в ліцеї

7 березня на сцені активого залу ліцею зібралась наша шкільна родина, щоб привітати всіх жінок з Міжнародним жіночим днем. Представники чоловічої половини нашого колективу на чолі з директором ліцею Подзігуном А.М. вітали своїх колег, однокласниць, подруг з прекрасним святом, дарували їм найкращі слова і пісні.

Читати далі...

05.03.2019

Стаття до лінійки «Мандруємо дивовижними місцями світу»

Надзвичайної краси є місця на нашій планеті, в які неможливо закохатись. І ми ще не віримо в чудеса? Адже потрібно розвернутись, щоб зрозуміти – дивовижне поруч!

Читати далі...

28.02.2019

Фестиваль «Проліски надії – 2019» в ліцеї

26 лютого учнями І курсу філологічного факультету було проведено тематичну лінійку до 100-річчя Української революції.

Читати далі...

26.02.2019

Сторіччя Української революції

26 лютого учнями І курсу філологічного факультету було проведено тематичну лінійку до 100-річчя Української революції.

Читати далі...

22.02.2019

Зростаємо патріотами

Сьогодні дуже актуальною в нашій країні є тема миру. Живучи під мирним небом, ми завжди повинні пам’ятати, що зараз на сході країни наші бійці зазнають втрат. Україна за всю історію пройшла війни та мир, поразки та перемоги, але завжди пишалась, пишається і буде пишатись своїми синами та доньками, які ціною власного життя боронять свій край та з надією думають про майбутнє

Читати далі...

20.02.2019

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого – трагічний і пам’ятний день для України. Це День Небесної Сотні, коли славні відважні українці віддали своє життя за права та свободи, за власні переконання та думки.

Читати далі...

05.02.2019

Славетні митці тиврівського краю

Наша тиврівська земля здавна славиться творчими людьми, які прославили її на весь світ.

Читати далі...

04.02.2019

Свято зустрічі з випускниками ліцею

> Перша субота лютого. Місце зустрічі змінити не можна. Саме цього дня наш ліцей знову відчинив двері для своїх колишніх учнів.

Читати далі...

29.01.2019

Тематична лінійка до Дня пам’яті Героїв Крут

29 січня учні 3-го курсу філологічного факультету провели тематичну лінійку, яка була присвячена пам’яті молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути.

Читати далі...

24.01.2019

Вшанування 80-ї річниці з дня народження В.М.Рудого

24 січня в актовій залі Тиврівського ліцею-інтернату відбулося вшанування пам’яті краєзнавця, поета, прозаїка, журналіста, громадського діяча, кавалера ордена «За заслуги ІІІ ступеня» Василя Рудого з нагоди 80-річчя з дня його народження

Читати далі...

22.01.2019

ДЕНЬ ЗЛУКИ

Ці слова стали епіграфом тематичного заходу до Дня Соборності України, який 22 січня підготували учні 3-го курсу природничого факультету.

Читати далі...

26.12.2018

Здрастуй, Новий рік!

Завершився перший семестр, вже залишились позаду комплексні екзамени і семестрові оцінки і попереду – довгожданні новорічні і різдвяні свята. Останні навчальні дні були для нас особливими – адже ми готувались до шкільних новорічних свят, на яких кожен учень міг проявити свої здібності і таланти.

Читати