Випуск 1997 року
Фізико-математичний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Бак Сергій Миколайович | с.Онитківці | Золота медаль |
Вихристюк Роман Вікторович | смт.Тиврів | |
Гончарук Віктор Олександрович | смт.Сутиски | |
Дець Павло Миколайович | смт.Тиврів | Срібна медаль |
Дунда Любов Володимирівна | смт.Сутиски | Золота медаль |
Дуля Юрій Михайлович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з фізичного виховання». |
Кицишин Іван Миколайович | смт.Тиврів | Золота медаль |
Кривенький Сергій Юрійович | с.Яришівка | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з математики». |
Кузьмінська Світлана Олександрівна | с.Уяринці | Золота медаль |
Лановенко Олена Степанівна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Литвинюк Вікторія Володимирівна | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з основ інформатики, математики». |
Мурга Сергій Олександрович | смт.Сутиски | Срібна медаль |
Савчук Наталія Миколаївна | смт.Сутиски | |
Сідякін Андрій Олександрович | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з інформатики та математики». |
Соцький Вадим Миколайович | с.Шершні | Срібна медаль |
Станіславчук Сергій Михайлович | с.Сліди | |
Федоров Євген Дмитрович | с. Трибухи | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з основ інформатики та математики». |
Франко Віталій Анатолійович | смт.Тиврів |
Філологічний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Буряченко Тетяна Петрівна | с.Дзвониха | |
Велика Ольга Миколаївна | смт.Тиврів | |
Вінгентер Ірина Олександрівна | с.Шершні | Золота медаль |
Вишневська Тетяна Павлівна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Головань Наталія Володимирівна | с.Шершні | |
Гусак Алла Анатоліївна | смт.Тиврів | |
Жмур Оксана Олександрівна | с.Черемошне | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з укр. мови та літератури,світової літератури». |
Кондратюк Ольга Борисівна | смт.Тиврів | |
Кушнір Ірина Василівна | смт.Тиврів | |
Лоскутнікова Ірина Борисівна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Ліщишина Вікторія Вікторівна | с.Онитківці | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з укр. мови та світової літератури». |
Мачай Ярослава Леонідівна | смт.Тиврів | |
Мудла Діна Василівна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Нестерук Вікторія Володимирівна | с.Шершні | |
Слічна Інна Василівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з укр.літ-ри,права,світ. літ-ри,культ.і м-ва». |
Слободянюк Вадим Анатолійович | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з світ.літ-ри,ДПЮ,фізкультури». |
Єфімчук Юрій Тимофійович | с.Шершні | |
Танадай Юлія Миколаївна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Дєткін Євген Сергійович | с.Шершні | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з ДПЮ,фізкультури». |
Сальніков Віталій Валерійович | смт.Тиврів |
Художньо-культурний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Безтелесна Людмила Володимирівна | с.Шершні | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з укр. мови та світової літ-ри». |
Ворошило Руслан Анатолійович | с.Пирогів | |
Гачан Наталя Василівна | смт.Тиврів | |
Гладка Олена Сергіївна | с.Пилява | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з світової літератури». |
Лябах Лілія Володимирівна | смт.Тиврів | |
Томчук Василь Григорович | с. Василівка | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з ДПЮ,фізичного виховання». |
Швець Ольга Федорівна | с.Пирогів | |
Шендаренко Наталія Сергіївна | смт.Сутиски |