Випуск 2000 року
Фізико-математичний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Брунська Лілія Миколаївна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Гавриш Юлія Константинівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: української мови та літератури». |
Гончарук Іван Леонідович | смт.Тиврів | |
Гулеватенко Ірина Михайлівна | с.Красне | |
Дяченко Олександр Васильович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Заболотнюк В’ячеслав Петрович | с.Яришівка | |
Завальницька Оксана Василівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: української літератури». |
Ковальова Марія Миколаївна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: української мови та літератури,алгебри, геометрії,фізичної культури». |
Ковальчук Сергій Миколайович | с. Василівка | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: української мови та літератури,алгебри, геометрії,фізичної культури». |
Ковтун Лілія Петрівна | смт.Тиврів | |
Курганський Олександр Анатолійович | с.Красне | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Марценюк Тетяна Петрівна | с.Яришівка | |
Міхневич Олексій Андрійович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з фізичної культури та ДПЮ». |
Онофрійчук Юрій Михайлович | с.Дзвониха | Золота медаль |
П’ясецька Леся Валеріївна | с.Красне | |
Пахля Марина В’ячеславівна | с.Довгополівка | |
Селецький Федір Юрійович | смт.Тиврів | Золота медаль |
Сидорук Марія Анатоліївна | с. Василівка | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:української літератури». |
Сирінська Оксана Володимирівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні української літератури». |
Смульський Руслан Сергійович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з фізичної культури». |
Станіславенко Катерина Вікторівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: української літератури». |
Фомін Дем’ян Олександрович | с.Шершні | Золота медаль |
Яворська Тетяна Анатоліївна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Хіміко-біологічний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Білецький Олександр Анатолійович | смт.Тиврів | |
Бухта Ольга Степанівна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Видрич Світлана Миколаївна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з історії». |
Головачевська Тетяна Валеріївна | смт.Тиврів | |
Демченко Тетяна Олексіївна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з української літератури». |
Козак Леся Аркадіївна | с.Шершні | |
Мачай Тетяна Василівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з української мови та літератури». |
Медяний Євген Сергійович | м. Вінниця | |
Назарик Володимир Васильович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з алгебри,геометрії, біології, фізичної культури». |
Олімчук Віктор Сергійович | смт.Тиврів | |
Олімчук Іван Сергійович | смт.Тиврів | |
Савіцька Ольга Вікторівна | м. Вінниця | |
Терещук Ірина Миколаївна | смт.Тиврів | |
Франишина Людмила Олександрівна | смт.Сутиски |