Випуск 2001 року
Фізико-математичний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Алексєєв В’ячеслав Юрійович | м.Гнівань | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з зарубіжної літератури, англійської мови,алгебри та геометрії». |
Андрієнко Василь Вікторович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури, алгебри та геометрії». |
Бабій Юлія Миколаївна | с.Яришівка | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з зарубіжної літератури». |
Басалига Сергій Анатолійович | смт.Тиврів | Золота медаль |
Бондар Володимир Володимирович | смт.Тиврів | Золота медаль |
Бондарчук Наталія Дмитрівна | смт.Тиврів | |
Дикун Олена Михайлівна | смт.Тиврів | |
Дощин Богдан Олександрович | с. Велика Вулига | |
Коваленко Іван Григорович | смт.Тиврів | Золота медаль |
Колісніченко Олександр Сергійович | смт. Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з алгебри та геометрії». |
Кривобокий Микола Володимирович | с.Красне | |
Людва Ярослав Андрійович | с.Яришівка | |
Манук’ян Карен Кніязович | с.Дзвониха | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Олексюк Олександр Віталійович | смт.Тиврів | |
Олійник Олександр Васильович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з алгебри та геометрії, англійської мови». |
Персюк Світлана Павлівна | с.Шершні | |
Смішко Галина Олегівна | с.Яришівка | |
Соломко Андрій Миколайович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичного виховання, алгебри та геометрії». |
Сорока Ірина Василівна | смт.Тиврів | |
Шевчук Людмила Миколаївна | с. Василівка | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з алгебри та геометрії, англійської мови». |
Шпак Ольга Вікторівна | с.Довгополівка |
Хіміко-біологічний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Бондарчук Андрій Олександрович | м.Гнівань | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з хімії». |
Боновський Артем Володимирович | м.Гнівань | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: фізичної культури,ДПЮ». |
Вдовенко Ірина Олександрівна | смт.Тиврів | |
Герасимчук Михайло Володимирович | Іллінецький р-н. с. Слободище | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури,ДПЮ, зарубіжної літератури». |
Герасимчук Олександр Борисович | с.Кальнишівка | |
Гесаль Світлана Анатоліївна | с.Жахнівка | |
Дорошенко Людмила Дмитрівна | с.Жахнівка | |
Кроча Сергій Васильович | смт.Тиврів | Золота медаль |
Кулібаба Віталіна Вікторівна | м.Гнівань | |
Кущенко Артем Геннадійович | с.Жахнівка | |
Лисак Богдан Володимирович | м.Гнівань | |
Патока Алла Володимирівна | с.Велика Вулига | |
Рудий Ігор Борисович | с.Жахнівка | |
Сергатюк Роман Миколайович | м. Житомир | |
Столяр Сергій Павлович | с.Пилява | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури,ДПЮ». |
Швайковська Катерина Олександрівна | смт.Тиврів |
Гуманітарний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Азарна Наталія Сергіївна | с.Яришівка | |
Алексєєв Ігор Миколайович | м.Гнівань | |
Бухта Ганна Степанівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: української мови та літератури». |
Винославська Ганна Вікторівна | м.Гнівань | |
Винославська Олександра Вікторівна | м.Гнівань | |
Гнилюк Оксана Василівна | с.Сліди | |
Діброва Наталя Володимирівна | м. Вінниця | |
Килимник Вікторія Миколаївна | смт.Тиврів | |
Луценко Руслана Володимирівна | с.Шершні | |
Мачай Олена Леонідівна | с.Онитківці | |
Огородник Ганна Петрівна | м. Вінниця | |
Олійник Ірина Павлівна | с. Василівка | |
Познякова Марія Володимирівна | с.Краснянка | |
Рижавська Олена Костянтинівна | м.Гнівань | |
Сажньова Наталя Василівна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Соболєв Андрій Вікторович | м.Гнівань | |
Усатюк Олена Володимирівна | с.Шершні |