Випуск 2007 року
Фізико-математичний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Білик Ганна Іванівна | с.Гришівці | |
Бобко Олег Олександрович | с. Рахни -Лісові | |
Бондар Андрій Петрович | смт.Тиврів | Срібна медаль |
Висоцький Андрій Павлович | м.Гнівань | |
Загородня Марія Валеріївна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Ковальчук Віктор В’ячеславович | с. Соколинці | |
Козел Вікторія Анатоліївна | с.Пялява | Золота медаль |
Ладаняк Олександр Анатолійович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Лисак Сергій Васильович | Вінницький р-н. с. Цвіжин | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Литвиненко Яна Вікторівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів:з ОБЖ,основ економіки». |
Мельник Сергій Валерійович | с.Велика Вулига | |
Мізерна Ганна Вікторівна | с.Красне | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури та ОБЖ». |
Петрик Світлана Анатоліївна | с.Краснянка | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з української літератури». |
Півторак Вадим Іванович | с.Красне | Срібна медаль |
Півторак Вікторія Василівна | с.Красне | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури та ОБЖ». |
Сорочинський Артем Вікторович | м.Гнівань | |
Сорочинський Артем Вікторович | м.Гнівань | |
Струкова Ніна Василівна | смт.Тиврів | |
Терещук Тетяна Олександрівна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Яворська Лариса Анатоліївна | смт.Тиврів | |
Якимець Арсен Валентинович | м.Гнівань |
Філологічний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Береговий Олександр Петрович | с.Красне | |
Буяновська Тетяна Василівна | с.Яришівка | Золота медаль |
Веклич Олена Миколаївна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Гусак Анастасія Ігорівна | смт.Сутиски | |
Зайцев Максим Васильович | Вінницький р-н. с.Іванівка | |
Колібабчук Катерина Олександрівна | смт.Тиврів | |
Капченко Євгенія Вікторівна | с.Яришівка | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з зарубіжної літератури,ОБЖ». |
Коцюруба Вікторія Володимирівна | с.Колюхів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з зарубіжної літератури,ОБЖ». |
Крекотень Аліна Миколаївна | Шаргородський р-н. с. Сурогатка | Золота медаль |
Лябах Олександр Володимирович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Маліновський Іван Петрович | с.Красне | |
Марусич Тетяна Сергіївна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Насонов Давид Борисович | с.Пилява | |
Петровський Сергій Юрійович | смт.Тиврів | |
Солодюк Микола Миколайович | Тульчинський р-н смт.Шпиків | |
Протопіш Інна Іванівна | смт.Тиврів | |
Сірик Марина Миколаївна | смт.Сутиски | |
Яровенко Яна Анатоліївна | с.Дзвониха |
Природничий факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Берегуляк Євгеній Валерійович | смт.Тиврів | |
Білик Катерина Олегівна | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Блащук Валентина Олександрівна | с.Шендерів | |
Веслополова Ганна Германівна | с.Потуш | |
Главацька Ольга Миколаївна | с.Яришівка | |
Гонтар Марина Василівна | с.Ворошилівка | |
Гончарук Віта Василівна | с.Пирогів | |
Захарчук Андрій Олегович | с.Яришівка | |
Іванова Катерина Сергіївна | с.Потуш | |
Кареліна Крістіна Андріївна | с.Шендерів | |
Кругляк Олена Віталіївна | Тульчинський р-н смт. Шпиків | |
Ладаняк Тетяна Володимирівна | с.Чечельницький р-н. смт.Чечельник | |
Лимич Тетяна Анатоліївна | с.Мала-Вулига | |
Макогон Ростислав Михайлович | с.Жахнівка | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Маляров Микола Вікторович | смт.Тиврів | |
Манеляк Лілія Миколаївна | смт.Тиврів | |
Пасєка Майя Геннадіївна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Пастух Ірина Вікторівна | с.Довгополівка | |
Поворознюк Алла Романівна | с.Шендерів | |
Попик Олексій Олексійович | с.Іванківці | |
Радзіховська Юлія Анатоліївна | с.Довгополівка | |
Рибіцька Юлія Михайлівна | с.Строїнці | |
Сандул Олександр Владиславович | с.Шендерів | |
Синевудський Михайло Михайлович | с.Рахни-Польові | |
Ситник Олександр Сергійович | Тульчинський р-н с.Даньківка | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Сорока Тетяна Петрівна | сст.Тиврів | Золота медаль |
Токарчук Олена Павлівна | с.Іванківці | |
Шевчук Лідія Петрівна | с.Черемошне |