Випуск 2012 року
Фізико-математичний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Бондарчук Тамара Олександрівна | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з української літератури, астрономії, світової літератури, захист Вітчизни». |
Герасимчук Павло Володимирович | Тульчинський р-н. с.Левківці | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів:з алгебри і початку аналізу, геометрії,основ економіки, інформатики, астрономії». |
Живелюк Олена Леонівна | с. Черемошне | |
Карпова Влада Володимирівна | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з української література, світової літератури, історії України, всесвітня історія, астрономія, захист Вітчизни». |
Костіков Костянтин Леонідович | м.Гнівань | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури, астрономії». |
Кропив’янська Валентина Анатоліївна | Іллінецький р-н. с.Криштопівка | |
Овчарук Віталій Віталійович | Шаргородський р-н. с. Сапіжанка | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів:з фізичної культури, астрономії, захист Вітчизни». |
Олійник Марина Вікторівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів:з української літератури, світової літератури, астрономії, фізичної культури». |
Осовська Ольга Вікторівна | Тульчинський р-н. смт. Шпиків | |
Палій Наталія Олександрівна | Тульчинський р-н. с.Левківці | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з української літератури, астрономії, алгебри і початку аналізу, геометрії, фізичної культури». |
Плащевий Олександр Васильович | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Поджаренко Андрій Сергійович | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з інформатики, астрономії, фізичної культури». |
Слободян Дар’я Володимирівна | м.Гнівань | |
Стеценко Артур Валентинович | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів:з фізичної культури, Захист Вітчизни». |
Ткаченко Валентин Миколайович | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів:з фізичної культури». |
Природничий факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Алєксєєв Олександр Олегович | с.Пилява | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з хімії,біології, екології». |
Безносюк Вікторія Сергіївна | с. Шершні | |
Белінська Ярослава Леонідівна | смт.Сутиски | |
Берназ Ольга Василівна | с.Красне | |
Бурнацев Георгій Андрійович | с.Довгополівка | |
Венедіктова Тетяна Валеріївна | с.Краснянка | |
Вергелес Діна Русланівна | смт.Тиврів | |
Галуза Ірина Анатоліївна | с.Пирогів | |
Гоцька Юлія Русланівна | с.Жахнівка | |
Кашпрук Галина Юріївна | с.Василівка | |
Мацик Олена Григорівна | Тульчинський р-н. с.Левківці | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Мельник Катерина Анатоліївна | смт.Сутиски | |
Пастух Віталій Вікторович | с.Довгополівка | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Прокопенко Руслана Володимирівна | с.Довгополівка | |
Ситник Сергій Миколайович | Тульчинський р-н. с. Печера | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів:з фізичної культури». |
Стемківська Аліна Сергіївна | с.Василівка | |
Ткаченко Анастасія Анатоліївна | с.Федорівка | |
Чеснокова Аліна Валеріївна | с.Яришівка | |
Шведюк Тетяна Вікторівна | с.Пирогів/td> |
Філологічний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Бондарчук Карина Олександрівна | с.Ворошилівка | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з історії України, Всесвітньої історії». |
Бородаєвська Оксана Ігорівна | м.Гнівань | |
Джерелюк Дарина Олександрівна | с.Пилява | |
Діденко Наталія Олександрівна | смт.Сутиски | |
Желєзняк Антон Євгенійович | смт.Тиврів | |
Кондратюк Ганна Анатоліївна | смт.Тиврів | |
Купрієнко Вікторія Олександрівна | Тульчинський р-н. смт. Шпиків | |
Марценюк Ярослава Сергіївна | с.Сліди | |
Марчук Артем Іванович | Тульчинський р-н. с. Печера | |
Муляр Тетяна Степанівна | с.Пирогів | |
Полозюк Сергій Юрійович | смт.Тиврів | |
Посвятенко Тарас Сергійович | с.Довгополівка | |
Ситник Наталія Олександрівна | смт.Тиврів | |
Слободян Лілія Іванівна | смт.Тиврів | |
Соколік Роман Юрійович | смт.Тиврів | |
Токарчук Катерина Ігорівна | с.Іванківці | |
Томчук Владислав Миколайович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Усатюк Юрій Володимирович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: історії України, всесвітня історія, географія, основи економіки, основи правознавства» |
Фіщенко Едуард Сергійович | смт.Тиврів | |
Цюпій Олеся Станіславівна | Тульчинський р-н. смт. Шпиків |